Pablo - jamniko-terier - z wyglądu i z charakteru :)
Pablo został znaleziony w Krotoszynie, przy ul. Sulmierzyckiej. Nikt nie zgłosił się po zgubę, więc podejrzewamy, że pies został porzucony.
Na początku był nieufny, co potrafił obwieścić światu pokazaniem pięknego uzębienia, jednak teraz to wdzięczny i pozytywnie nastawiony do nas psiak :)
Pablo jest młody, ma około 2 lata. Chętny na długi spacer i zabawy z wolontariuszami. Jest ruchliwy i wszędzie go pełno, jak na teriera przystało.
Związany z człowiekiem, pojętny i chętny do nauki. Z Pablo nie ma nudy a wrodzona inteligencja - dobrze wykorzystana, na pewno zaowocuje super relacją z otoczeniem.
Kontakt, TOZ Krotoszyn - 660662191, 660662171
(nie odpowiadamy na sms-y, preferujemy kontakt telefoniczny pod wskazane numery, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00)